Jesteś tu: » Strona główna

Szanowni Rodzice

W związku z brakiem zgłoszeń na zajęcia opiekuńcze w dn. 24.12, 31.12.2014 r.-   szkoła w tych dniach będzie zamknięta.

W dn. 02.01.2015 r. w szkole  nie będzie zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych -  dzień ten został odpracowany w sobotę 6 grudnia.

Dyrektor  Zespołu Szkół

im. Jana Pawła II w Zielonkach

Bożena Nowak

F.H.U „SMAKOSZ” informuje, że istnieje możliwość wykupienia dodatkowych obiadów

w dn.22,23,29,30.12.2014 r. w cenie 9,-/za obiad.

Zgłoszenia i wykupienia obiadów należy dokonać

do dnia 19.12.2014 r. / piątek/

LipDub  (format wmv)

LipDub  (format mp4)

Ważne wydarzenia i sukcesy

Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zielonkach

PREZENTACJA:

• II semestr  2013/2014 -  kl. I-III SP (pdf)  kl. IV-VI SP (pdf)  kl. I-III GIM (pdf)

PRZEPROSINY

W ostatnich dniach w naszej szkole (Zespół Szkół w Zielonkach) doszło do nieprzyjemnej sytuacji, związanej z założeniem przez nas strony na portalu społecznościowym. Zostały na nim zamieszczone wizerunki nauczycieli, oraz wyrwane z kontekstu fragmenty z ich wypowiedzi podczas lekcji.
Swoimi działaniami nie chciałyśmy sprawić nikomu przykrości, ani też kogokolwiek ośmieszyć czy obrazić.
Chciałybyśmy podkreślić, iż zrobiłyśmy to tylko i wyłącznie dla zabawy.
        Nasze bezmyślne działanie naruszyło dobre imię naszych nauczycieli, za co z całego serca pragniemy przeprosić.
Słowa przeprosin kierujemy także do Dyrekcji Szkoły całego Grona Pedagogicznego oraz księdza.
Obiecujemy, że nic podobnego z naszej strony nigdy więcej się nie zdarzy.

Jeszcze raz bardzo przepraszamy.

Gabriela Musialik,
                                                                                              Karolina Świdrak.